Projektiga oodatakse olulisi tulemusi:

T 1

Kohtumise avamine

Projekti algatamist tähistab avakoosolek Roomas. See isiklik kogunemine võimaldab projektimeeskonnal luua isiklikke sidemeid, luua suhteid ja arendada usaldust, tõhustades koostööd peale esmaste veebikohtumiste.

Kohtumisel tutvustatakse peamisi projektidokumente, sealhulgas projektijuhtimise käsiraamatut, kvaliteedi tagamise plaani, riskide maandamise kava ning kommunikatsiooni- ja levitamiskava. Partnerid kirjeldavad ka eelseisvate veebikoolitustega seotud kohustusi, tagades sujuva ja koordineeritud alguse.

T 2

Uue Euroopa nõuandeasutuse loomine

Rändtüdrukute kodanikuühenduse alal. Selle tööpaketi raames viime läbi veebipõhise seminari äsja asutatud rändtüdrukute kodanikuosaluse Euroopa konsultatiivse asutuse valitud 84 liikmega. Sellesse nõuandekogusse kuuluvad nii sisserändaja või pagulastaustaga tüdrukud kui ka kohalikud tüdrukud, mis peegeldavad mitmekesist ja kaasavat sihtrühma.

Seminari esmane eesmärk on ametlikult moodustada nõuandev kogu. Lisaks on see võimalus tutvustada projekti eesmärke, visandada koolitusprogrammi ja vaadata läbi projekti erinevad etapid.

T 3

Veebipõhised koolitused

See tööpakett pakub 13 veebipõhist koolitust äsja moodustatud rändtüdrukute kodanikuühiskonna nõuandekogule, kusjuures iga 2–3-tunnine seanss käsitleb olulist teemat ja mida juhivad või juhivad partnerorganisatsioonid.

T 4

Riikidevaheline partnerite kohtumine

Pärast koolitusetappi ja enne soovitustöökodade alustamist koguneb konsortsium Saksamaal, et hinnata koolituse tulemusi ja määrata kindlaks järgmised sammud. See riikidevaheline partnerite kohtumine on võtmetähtsusega, et tagada koostööl põhinev lähenemisviis soovituste koostamisel, mis on projekti pöördeline etapp.

T 5

Soovituste koostamine

Nõuandev kogu kohtub Internetis viis korda, et koostada poliitikasoovitusdokument, mis edendab noorte sisserändajatest ja pagulastüdrukute kaasamist otsuste tegemisse. WP3 leidudest ja töörühma 4 juhistest juhindudes hõlmab artikkel uuringuid soospetsiifiliste väljakutsete ja parimate tavade kohta. Roma Tre Ülikool juhib eelnõu koostamist ning kõik partnerid viivad läbi vastastikuse eksperdihinnangu, et tagada kvaliteet ja mõju.

T 6

Riikidevaheline partnerite ja nõuandeorganite veebipõhine kohtumine

Enne Brüsseli kohtumist korraldab konsortsium ühepäevase veebiseansi rändtüdrukute kodanikuühiskonna kaasamise Euroopa nõuandekoguga, et vaadata üle soovituste koostamise protsess ja viia lõpule riigiasutuste kaasamise plaanid. See eelseisev Welcome Home Internationali korraldatav kohtumine poliitikakujundajatega on projekti mõju seisukohalt kesksel kohal, mistõttu on oluline põhjalik ettevalmistus.

T 7

Brüsselis kohtumine riigiasutuste ja TPM-iga

Nõuandev kogu kohtub ELi ametiasutustega, et esitada ja arutada nende poliitilisi soovitusi noorte sisserändajatest ja pagulastest tüdrukute kaasamiseks otsuste tegemisse. See üritus, mille korraldab koordinaatori toetusel Belgia-Itaalia Kaubanduskoda, pakub noortele sisserändajatele olulist platvormi, et jagada oma vaatenurki otse poliitikakujundajatega. Lisaks korraldab konsortsium kahepäevase riikidevahelise projektikohtumise (TPM), et koordineerida ja toetada seda pöördelist tegevust. See tööpakett kestab kolm kuud, mis jätab aega põhjalikuks planeerimiseks ja ettevalmistamiseks.

T 8

Projekti viimane koosolek

Projekti lõppedes kogunevad konsortsium ja nõuandekogu liikmed Itaalias Veneetsias, et jagada ja arutada projekti tulemusi ja nende mõju. Sellel kohtumisel keskendutakse ka nõuandekogu tulevastele sammudele ja partneritevahelise koostöö tõhustamisele.

Rahastab Euroopa Liit. Väljendatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ega pruugi kajastada Euroopa Liidu või Euroopa Hariduse ja Kultuuri Täitevasutuse (EACEA) seisukohti ja arvamusi. Euroopa Liit ega EACEA ei saa nende eest vastutada. 101146514

Copyright © 2024 – Developed by Innovation Hive.

Scroll to Top
Skip to content